Ukazała się książka „New Surfaces, New Depths. Contemporary Methodologies in the Studies of 20th and 21st Century Polish Literature”

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową monografią naukową, w której tworzeniu mieli swój udział nasi studenci.

„New Surfaces, New Depths. Contemporary Methodologies in the Studies of 20th and 21st Century Polish Literature” pod redakcją Dziekana Tomasza Mizerkiewicza to zbiór artykułów w języku angielskim, które reprezentują zainteresowania badawcze grupy 9 studentów i studentek WFPiK. Wydanie tej książki umożliwiło finansowanie z programu ID-UB oraz naszego wydziału. Do grona naszych drogich autorów i autorek należą: Zofia Paetz, Dawid Borucki, Julia Jabłońska, Oskar Czapiewski, Andżelika Wojtkiewicz, Anna Resler, Daria Banasiewicz, Paulina Szedler oraz Jan Niemiec.

Nasi studenci są niezmiernie wdzięczni każdemu, kto przyczynił się do pozytywnego finału tego przedsięwzięcia. Po raz kolejny udowadniamy, że wszystko jest możliwe!