Dyżury wykładowców

Uwaga! Dyżury wykładowców nie odbywają się w okresie wakacji letnich.

Konsultacje pracowników IFP w semestrze letnim 2021/2022
Tytuł naukowyImię i nazwiskoNr tel. wew.Nr pokojuAdres e-mailTerminy konsultacji

prof. dr hab.

Bogusław Bakuła

- 45 87

210

bakula.boguslaw@gmail.com.

środa 18.45 - 19.45

dr hab.

Lidia Banowska

- 45 72

205

banowska@amu.edu.pl

wtorek 9.30 - 10.45, 16.45 - 17.00

dr

Patrycja Bąkowska

- 4578

209

patrycja.bakowska@amu.edu.pl

środa  15.00 – 15.30

piątek 11.30 – 12.30

dr hab.

Magdalena Bednarek

- 46 77

347A

magbed@amu.edu.pl

wtorek 10.35 – 11.20, piątek 10.35 – 11.20

dr

Monika Błaszczak-Stachowiak

- 45 83

216

monblasz@amu.edu.pl

czwartek 11.30 – 13.00

prof. UAM dr hab.

Alina Borkowska-Rychlewska

- 45 70

203

ala.br@amu.edu.pl

środa 10.00 – 11.30

prof. UAM dr hab.

Jerzy Borowczyk

- 45 71

58

jerzybor@amu.edu.pl

wtorek 12.00 – 13.00

środa 10.00 – 11.00

prof. UAM dr hab.

Monika Brzóstowicz-Klajn

- 46 77

346A

karylla@amu.edu.pl

poniedziałek 10.45 – 11.30

czwartek 17.00 – 17.45

prof. dr hab.

Przemysław Czapliński

- 47 01

241

czaple@amu.edu.pl

poniedziałek 16.45 – 17.30

czwartek 12.45 – 13.30

prof. UAM dr hab.

Katarzyna Czarnecka

- 45 38

303

czar.ka@amu.edu.pl

środa 18.00 - 18.45

czwartek 16.45 – 17.30

prof. UAM dr hab.

Agnieszka Czyżak

- 46 73

344A

agaczyz@amu.edu.pl

poniedziałek 11.15 - 12.00

wtorek 13.00 - 13.45

prof. UAM dr hab.

Dobrochna Dabert

- 46 75

424

dobro@amu.edu.pl

czwartek 11.15 – 12.00

piątek 13.00 – 13.45

dr hab.

Zofia Dambek-Giallelis

- 46 64

412

z.dambek@amu.edu.pl

wtorek 13.30 – 15.00

dr hab.

Piotr Dobrowolski

- 45 83

216

p.dobro@amu.edu.pl

poniedziałek 18.00 – 18.45

czwartek 18.00 – 18.45

prof. UAM dr hab.

Gabriela Dziamska-Lenart

- 45 52

314

dzlenart@amu.edu.pl

piątek 9.00 – 9.45, 13.00 – 13.45

prof. dr hab.

Jerzy Fiećko

- 45 71

204

fiecko@amu.edu.pl

urlop

dr

Ksymena Filipowicz-Tokarska

-45 86

217

kft@amu.edu.pl

środa 14.00 – 15.00 i Słubice

dr

Piotr Fliciński

- 45 52

314

flinta@amu.edu.pl

poniedziałek 10.30 – 11.30

wtorek 18.00 - 18.45

prof. UAM dr hab.

Krzysztof Gajda

- 46 75

424

krzysztof.gajda@amu.edu.pl

poniedziałek 15.00 – 15.45

czwartek 13.00 – 13.45

prof. UAM dr hab.

Agnieszka Gajewska

- 45 86

217

agnieszka.gajewska@amu.edu.pl

wtorek 10.15 – 11.15

prof. UAM dr hab.

Jan Galant

- 46 73

345

jgalant@amu.edu.pl

wtorek 13.15 – 14.00

czwartek 16.00 – 16.45

dr

Anita Gis

- 46 15

404

anitag@amu.edu.pl

środa 10.30 – 11.15

czwartek 13.00 – 13.45

prof. UAM dr hab.

Irena Górska

- 45 83

216

igorska@amu.edu.pl

wtorek 11.15 – 12.45

prof. UAM dr hab.

Magdalena Graf

- 45 75

311

m.graf@amu.edu.pl

staż naukowy

prof. UAM dr hab.

Paweł Graf

- 45 80

213

lapsang3@amu.edu.pl

staż naukowy

prof. UAM dr hab.

Aneta Grodecka

- 46 06

8A

grodecka@amu.edu.pl

wtorek 13.00 – 13.45

czwartek 11.15 – 12.00

prof. dr hab.

Beata Gromadzka

- 46 06

8

beatagr@amu.edu.pl

wtorek 15.15 – 16.00

środa 17. 00 - 17.45

dr hab.

Monika Grzelka

- 45 38

303

mgrzelka@amu.edu.pl

środa 11.15 – 12.45

prof. UAM dr hab.

Wojciech Hamerski

- 45 71

204

vothjak@amu.edu.pl

czwartek 13.00 – 14.30

dr

Krzysztof Hoffmann

- 46 71

343

hoffmann@amu.edu.pl

środa 18.30  – 20.00

dr

Wojciech Hofmański

- 45 45

308

wh@amu.edu.pl

wtorek 17.15 – 18.45

prof. UAM dr hab.

Bogdan Hojdis

- 45 40

307

hojdis@amu.edu.pl

wtorek 13.15 – 14.45

prof. dr hab.

Michał Januszkiewicz

- 46 76

346B

janus@amu.edu.pl

poniedziałek 18.00 – 18.45

wtorek 12.00 – 12.45

dr

Marcin Jauksz

- 46 80

349

jauksz@amu.edu.pl

wtorek 18.30 – 19.15

piątek 7.15. – 8.00

prof. UAM dr hab.

Marcin Jaworski

- 46 73

344A

marcinj@amu.edu.pl

wtorek 13.00 – 13.45

czwartek 15.00 – 15.45

prof. dr hab.

Barbara Judkowiak

- 45 78

209

bjudk@amu.edu.pl

środa 15.00 - 15.45

czwartek 11.15 – 12.00

prof. UAM

Maciej Junkiert

- 46 66

406

junkiert@amu.edu.pl

wtorek 11.15 – 12.00

czwartek 14.30 – 15.15

prof. dr hab.

Bogumiła Kaniewska

- 46 78

347B

kanbo@amu.edu.pl

 

prof. dr hab.

Jerzy Kaniewski

- 46 05

7

jerzykan@amu.edu.pl

środa 11.30 – 13.30,

i zgodnie z planem studiów zaocznych

prof. UAM dr hab.

Ewa Kaptur

- 46 08

240

ekaptur@amu.edu.pl

środa 12.00 – 13.30

prof. dr hab.

Marta Karasińska

- 45 43

308

martakar@amu.edu.pl

środa 17.00 – 18.30

dr

Sylwia Karolak

-45 89

239

skarolak@amu.edu.pl

środa 9.30 – 11.30

dr

Emilia Kledzik

- 45 87

212

emilka@amu.edu.pl

poniedziałek 15.00 - 16.30

dr hab.

Justyna Kobus

-46 62

410

justyna.kobus@amu.edu.pl

wtorek 16.45 – 18.15

prof. UAM dr hab.

Krzysztof Koc

- 46 15

404

kocyk@amu.edu.pl

wtorek 11.15 – 12.00

środa 11.15 – 12.00

prof. UAM

Rafał Kochanowicz

- 46 03

5

rko@amu.edu.pl

wtorek 17.00 - 17.45

czwartek 10.30 (wg planu studiów) - Collegium Polonicum

dr

Barbara Koncewicz

- 45 41

306

barkon@amu.edu.pl

środa 14.00 - 15.30

prof. dr hab.

Zbigniew Kopeć

- 46 73

345

kzbsz@amu.edu.pl

środa 11.30 – 13.00

prof. UAM dr hab.

Aleksandra Kosicka-Pajewska

- 45 73

201

pajewska@amu.edu.pl

urlop

prof. dr hab.

Anna Krajewska-Stasiak

- 45 83

216

akraj@amu.edu.pl

czwartek 13.00 – 14.30

prof. dr hab.

Ewa Kraskowska

- 45 86

217

krask@amu.edu.pl

środa 10.00 – 11.30

prof. UAM dr hab.

Ewa Krawiecka

- 45 40

305

behemot@amu.edu.pl

czwartek 15.00 – 16.30

prof. UAM dr hab.

Katarzyna Krzak-Weiss

- 45 40

305

weiss@amu.edu.pl

wtorek 11.45 – 13.15

prof. dr hab.

Katarzyna Kuczyńska-Koschany

- 46 66

406

eadem@amu.edu.pl

urlop

prof. UAM

Agnieszka Kula

- 45 38

303

akula@amu.edu.pl

poniedziałek 11.15 - 12.00

czwartek 14.15 - 15.00

dr

Marcin Kuźmicki

- 45 48

315

mq@amu.edu.pl

czwartek 11.15 – 12.00

piątek 11.15 – 12.00

prof. UAM dr hab.

Agnieszka Kwiatkowska

- 45 79

211

agak@amu.edu.pl

czwartek 12.45 – 13.30

piątek 7.15 – 8.00

prof. dr hab.

Maria Kwiatkowska-Ratajczak

- 46 15

404

marysiak@amu.edu.pl

czwartek 16.45 – 17.30

i zgodnie z planem studiów zaocznych

prof. UAM dr hab.

Jarosław Liberek

- 45 51

316

liberek@amu.edu.pl

urlop

prof. UAM dr hab.

Katarzyna Lisiecka

-45 43

308

katarzyna.lisiecka@amu.edu.pl

wtorek 9.00 – 9.45 I połowa semestru

środa 11.30 - 13.00

prof. dr hab.

Tomasz Lisowski

- 45 98

319

lisowski@amu.edu.pl

poniedziałek 12.00 – 13.30

prof. UAM dr hab.

Romana Łapa

- 45 75

311

romalapa@amu.edu.pl

czwartek 15.15 – 16.45

prof. UAM dr hab.

Joanna Maleszyńska

- 46 72

344b

jwmalesz@amu.edu.pl

poniedziałek 12.30 – 13.15

wtorek 12.30 – 13.15

dr

Lucyna Marzec

- 45 86

217

lucyna.marzec@amu.edu.pl

wtorek 12.00 – 13.30

dr

Dorota Masłej

- 45 48

315

dorota.maslej@amu.edu.pl

wtorek 15.30 – 17.00

prof. dr hab.

Katarzyna Meller

- 45 74

206

kamel@amu.edu.pl

czwartek 14.00 – 15.00

i zgodnie z planem studiów zaocznych

dr

Paulina Michalska-Górecka

- 45 99

320

p.michal@amu.edu.pl

wtorek 13.00 - 14.30

prof. UAM dr hab.

Jolanta Migdał

- 45 49

317

jolamig@amu.edu.pl

wtorek 12.45 – 13.30

czwartki - Kalisz

prof. dr hab.

Tomasz Mika

- 45 48

315

tomik@amu.edu.pl

wtorek 9.30 – 10.15

piątek 13.00 - 13.45

prof. dr hab.

Tomasz Mizerkiewicz

- 45 80

- 46 91

55

tommizer@amu.edu.pl

wtorek 13.15 – 14.15

16.45 – 17.45

dr

Lenka Nemeth-Vitova

- 45 87

212

lvitova@amu.edu.pl

czwartek 7.55 – 8.40

piątek 10.40 – 11.25

dr

Ewa Nowak-Pasterska

 

11

ewa.n@amu.edu.pl

wtorek 16.15 – 17.00

prof. UAM dr hab.

Jacek Nowakowski

- 46 75

424

janow@amu.edu.pl

środa 9.30 – 10.15

czwartek 11.15 – 12.00

prof. dr hab.

Elżbieta Nowicka

- 45 70

203

elnow@amu.edu.pl

poniedziałek 10.30 – 11.30

środa 16.45 – 17.30

prof. UAM dr hab.

Małgorzata Okulicz-Kozaryn

- 46 80

349

mok@amu.edu.pl

czwartek 11.30 - 12.15

piątek 13.00  - 13.45 /15.00 – 15.45

(dwa przedziały w zależności od planu zajęć)

prof. dr hab.

Radosław Okulicz-Kozaryn

- 46 80

348

mrok@amu.edu.pl

wtorek 11.00 - 11.30

piątek 11.30 – 12.00

prof. UAM dr hab.

Marek Osiewicz

- 45 99

237

marosiew@amu.edu.pl

czwartek 13.00 – 14.30

dr hab.

Błażej Osowski

- 46 62

410

blazej.osowski@amu.edu.pl

wtorek 15.15 – 16.45

dr hab.

Sylwia Panek

- 47 02

242

spanek@amu.edu.pl

poniedziałek 16.45 – 18.15

prof. UAM dr hab.

Maciej Parkitny

- 45 78

209

parkitny@amu.edu.pl

czwartek 18.15 – 18.45

piątek 13.00 – 14.00

prof. dr hab.

Anna Piotrowicz

- 45 97

318

ape@amu.edu.pl

wtorek 15.00 - 15.45

piątek 13.00 - 13.45

prof. UAM dr hab.

Magdalena Piotrowska

- 45 43

308

magdalena.piotrowska@amu.edu.pl

wtorek 15.00 – 15.45

czwartek 16.15 – 17.00

prof. UAM dr hab.

Agnieszka Piotrowska-Wojaczyk

- 45 49

317

wojaczyk@amu.edu.pl

wtorek 10.00 – 11.30

dr

Anna Podemska-Kałuża

- 46 04

6

podemska@amu.edu.pl

wtorek 11.30 - 13.00

i zgodnie z planem studiów zaocznych

prof. dr hab.

Zbigniew Przychodniak

- 45 69

202

zbiniak@amu.edu.pl

czwartek 14.00 – 15.00

i zgodnie z planem studiów zaocznych

prof. UAM dr hab.

Beata Przymuszała

- 46 77

347A

beaprzy@amu.edu.pl

środa 14.30 - 15.15, 18.30 - 19.15

prof. UAM dr hab.

Ewa Rajewska

- 45 79

211

rajewska@amu.edu.pl

środa 12.00 – 13.30

prof. UAM dr hab.

Wiesław Ratajczak

- 46 66

350

ratajcza@amu.edu.pl

urlop

prof. dr hab.

Grzegorz Raubo

- 45 76

208

graubo@amu.edu.pl

środa 18.30 – 19.15

czwartek 13.00 – 13.45

prof. UAM dr hab.

Aleksandra Reimann-Czajkowska

- 46 03

5

areimann@amu.edu.pl

środa 12.00 – 13.30

prof. UAM dr hab.

Dorota Rojszczak-Robińska

- 45 47

313

dorroj@amu.edu.pl

wtorek 10.30 – 12.00

dr hab.

Karolina Ruta-Korytowska

- 45 45

310

karuta@amu.edu.pl

środa 11.15 – 12.00

piątek 11.15 – 12.00

prof. UAM dr hab.

Małgorzata Rutkiewicz-Hanczewska

- 45 46

207

rutkiewi@amu.edu.pl

piątek 9.30 – 11.00

prof. UAM dr hab.

Małgorzata Rybka

- 45 45

309

grybka@amu.edu.pl

środa 9.30 – 10.00

czwartek 12.00 – 13.00

i zgodnie z planem studiów zaocznych

prof. UAM dr hab.

Agnieszka Rydz

- 45 82

215

agryd@amu.edu.pl

środa 11.15 – 12.00

piątek 11.15 – 12.00

prof. dr hab.

Barbara Sienkiewicz

- 47 01

241

236

sienkob@amu.edu.pl

poniedziałek 11.30 – 13.00

prof. dr hab.

Andrzej Sieradzki

- 45 98

319

a.sier@amu.edu.pl

wtorek 13.00 – 14.30

prof. UAM dr hab.

Krzysztof Skibski

- 45 89

48

kskibski@amu.edu.pl

poniedziałek 14.00 – 15.00

czwartek 10.00 – 11.30

prof. UAM dr hab.

Jolanta Sławek

- 45 46

207

j_slawek@amu.edu.pl

środa 12.45 – 13.30

piątek 14.30 – 15.15

prof. UAM dr hab.

Agnieszka Słoboda

- 45 47

313

asloboda@amu.edu.pl

czwartek 11.30 – 13.00

prof. UAM dr hab.

Joanna Smól

- 45 39

304

jsmol@amu.edu.pl

środa 16.00 – 17.00

czwartek 20.15 – 20.45

prof. UAM dr hab.

Barbara Sobczak

- 45 37

302

bsobczak@amu.edu.pl

wtorek 16.15 – 17.00

środa 16.45 – 17.30

prof. dr hab.

Tomasz Sobieraj

- 46 81

348

lotario@amu.edu.pl

wtorek 15.45 - 16.30

prof. dr hab.

Agata Stankowska-Kozera

- 45 82

215

stankow@amu.edu.pl

środa: 16.45 - 17.30

piątek: 13.00 - 13.45

prof. UAM dr hab.

Justyna Szczęsna

- 46 71

343

justyna.szczesna@amu.edu.pl

czwartek 15.00 – 16.30 w Kaliszu

prof. UAM dr hab.

Monika Szczot

- 45 41

306

mszczot@amu.edu.pl

czwartek 16.45 – 17.30

piątek 10.45 – 11.30

prof. UAM dr hab.

Michał Szczyszek

- 45 53

312

szczysze@amu.edu.pl

wtorek 9.30 – 10.30

środa 9.45 – 10.45

prof. UAM dr hab.

Ewa Szkudlarek

- 45 83

216

ewaszkud@amu.edu.pl

piątek 13.00 – 14.30

dr

Weronika Szwebs

- 45 86

217

weronika.szwebs@amu.edu.pl

poniedziałek 15.00 – 16.30

prof. dr hab.

Piotr Śliwiński

- 46 71

343

piotrs@amu.edu.pl

poniedziałek 14.30 – 15.15

środa 16.45 – 17.30

prof. dr hab.

Piotr Śniedziewski

- 45 69

202

piotrsd@amu.edu.pl

środa 11.30 – 12.30

piątek 10.15 – 11.15

prof. UAM dr hab.

Marcin Telicki

- 45 81

214

telicki@amu.edu.pl

wtorek 16.00 - 17.00

prof. UAM dr hab.

Leszek Teusz

- 45 74

208

teusz@amu.edu.pl

urlop

prof. dr hab.

Krzysztof Trybuś

- 45 72

205

tryb@amu.edu.pl

środa 17.45 – 18.45

czwartek 10.00 – 11.30

dr hab.

Beata Udzik

- 46 06

8

budzik@amu.edu.pl

wtorek 13.00 – 13.45

środa 12.45 – 13.30

prof. UAM dr hab.

Błażej Warkocki

- 47 02

242

warkocki@amu.edu.pl

poniedziałek 18.30  - 20.00

prof. UAM dr hab.

Marek Wedemann

- 46 80

349

wedmar@amu.edu.pl

środa 17.00 – 18.30

prof. UAM dr hab.

Przemysław Wiatrowski

- 45 98

319

przemyslaw.wiatrowski@amu.edu.pl

piątek 11.30 – 13.00

prof. UAM dr hab.

Elżbieta Winiecka

- 45 81

214

elzbieta.winiecka@amu.edu.pl

wtorek 12.30 – 13.15

środa 11.45 - 12.30

(jeśli jest Rada Dziekańska to 15.00 – 15.45)

prof. dr hab.

Małgorzata Witaszek-Samborska

- 45 97

318

msambor@amu.edu.pl

wtorek 13.00 – 13.30

czwartek 16.45 – 17.45

prof. UAM dr hab.

Mirosław Wobalis

- 45 40

404

wobalis@amu.edu.pl

wtorek 12.30 – 13.15

piątek 13.15 – 14.00

dr

Rozalia Wojkiewicz

- 46 80

349

rozalia.wojkiewicz@amu.edu.pl

wtorek 16.00 – 16.45

piątek 13.50 – 14.35

prof. dr hab.

Joanna Wójcik

- 45 79

211

jwojcik@amu.edu.pl

wtorek 8.00 – 9.30

po wcześniejszym umówieniu mailowym

prof. UAM dr hab.

Marta Wrześniewska-Pietrzak

- 45 45

310

martaw-p@amu.edu.pl

piątek 9.45 – 11.15

prof. UAM dr hab.

Katarzyna Zagórska

- 45 37

302

katarzyna.zagorska@amu.edu.pl

poniedziałek 18.00 – 18.45

wtorek 18.00 – 18.45

dr

Agnieszka Zgrzywa

- 45 86

217

tomis@amu.edu.pl

Słubice

dr

Jan Zgrzywa

- 45 51

316

zgrzywa@amu.edu.pl

Słubice

Teams: piątki 14.15 – 15.45 lub telefonicznie

dr

Olga Ziółkowska

- 45 47

313

olga.ziolkowska@amu.edu.pl

urlop