DZIEŃ JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W SZKOLE NAUK O JĘZYKU I LITERATURZE

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "Rola i znaczenie studentów w badaniach naukowych", która poświęcona będzie wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie kształcenia i integrowania studentów w działalność badawczą na trzech wydziałach tworzących Szkołę Nauk o Języku i Literaturze.
Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca o godz. 9.00 w przestrzeni wirtualnej (na platformie MS Teams) w ramach drugiego Dnia Jakości Kształcenia w Szkole Nauk o Języku i Literaturze.

By dołączyć do spotkania, należy posłużyć się linkiem
Zachęcamy, aby chęć udziału zgłaszać wcześniej na adres: aniela.pawlak@amu.edu.pl

Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa na wskazany adres e-mail, nastąpi dodanie uczestnika do zespołu w MS Teams. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 czerwca do godz. 15.00. W przypadku braku wcześniejszego zgłoszenia uczestnictwa, wszyscy chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu po wejściu w link do spotkania, najpierw zostaną automatycznie przekierowani do "poczekalni" w MS Teams, a stamtąd dopiero dodani do spotkania.