ADVANCEDBestStudentGRANT dla czworga naszych studentów

Miło nam poinformować, że w III edycji konkursu grantowego ADVANCEDBestStudentGRANT realizowanego w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza” (konkurs IDUB nr 117, w ramach realizacji zadania 39) dofinansowanie swoich projektów naukowych otrzyma czworo studentów II roku filologii polskiej I stopnia.

Projekt zespołowy realizować będą Pan Kacper Kos, Pani Nadia Kaźmierczak i Pan Kacper Binek, natomiast grant indywidualny otrzymał Pan Dominik Rystwej.

Konkurs ADVANCEDBestStudentGRANT skierowany był do studentek i studentów 2 roku studiów I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, którzy w roku akademickim 2022/2023 uzyskali średnią ocen na poziomie minimum 4.2. Do udziału w konkursie zgłoszono wnioski ze wszystkich szkół dziedzinowych UAM. Komisja konkursowa wyłoniła łącznie 36 projektów indywidualnych i zespołowych, które zostały zakwalifikowane do finansowania.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślnej realizacji projektów!