Kolejny raz przyznaliśmy tytuły „Miejsca Dobrych Praktyk”

Podczas Rady Dziekańskiej 29 maja po raz drugi przyznano tytuły „Miejsca dobrych praktyk” firmom i instytucjom, w których nasi studenci odbywali praktyki zawodowe i które wyróżniły się otwartością, profesjonalizmem i gotowością do współpracy.

Opiekunowie specjalności w naszym instytucie wskazali 5 zakładów pracy, które ich zdaniem – na podstawie opinii studentów – zasłużyły na to wyróżnienie:

• Wydawnictwo Media Rodzina,
  • Fundacja Cali Mali,
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
  • Wydawnictwo Sorus,
  • IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Poznaniu.

Przygotowane przez akademickich opiekunów praktyk laudacje odczytała podczas gali dyrektor IFP prof. Elżbieta Winiecka.

Wcześniej tego samego dnia przedstawiciele wyróżnionych instytucji spotkali się z władzami dziekańskimi, rozmawiając o możliwościach dalszej współpracy. Wszyscy podkreślali, że tytuł Miejsca Dobrych Praktyk jest dla nich dużym wyróżnieniem, a odbywający u nich praktyki studenci IFP zawsze wykazują się dużą wiedzą, pracowitością i chęcią nabycia nowych umiejętności i wiedzy.

Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać z takiej okazji!

Poniżej fotorelacja z gali autorstwa Mai Maćkowiak-Kruczek.