Książka "Światy (nie)równoległe)" ponownie wyróżniona

Miło nam poinformować, że Wydawnictwo Naukowe UAM za publikację monografii wieloautorskiej Światy (nie)równoległe. Literatura wobec astronomii (redakcja naukowa: Grzegorz Raubo, Jarosław Włodarczyk) otrzymało Wyróżnienie w Konkursie ACADEMIA 2023 dla Najlepszej Publikacji Akademickiej i Naukowej, który towarzyszył Międzynarodowym Targom Książki w Warszawie (25-28 maja 2023).

Organizatorami konkursu były Wydawnictwa: Uniwersytetu Warszawskiego, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej oraz Fundacja Historia i Kultura. Na konkurs wpłynęły 142 publikacje zgłoszone przez 42 wydawców.

To już drugie wyróżnienie dla publikacji, która podczas Poznańskich Targów Książki w marcu br. została wyróżniona w konkursie za Najlepszą Książkę Akademicką o Nagrody Ministra Edukacji i Nauki oraz JM Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Serdecznie gratulujemy Autorom i Redaktorom!