Wyróżnienie dla podręcznika autorstwa dra Wojciecha Hofmańskiego

Z radością informujemy, że podręcznik dra Wojciecha Hofmańskiego z Zakładu Gramatyki Współczesnego Języka Polskiego i Onomastyki, kierownika Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM pt. Z kim i dokąd? Nazwy własne w nauczaniu języka polskiego jako obcego zdobył wyróżnienie w konkursie "GAUDEAMUS - Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych", który pod honorowym patronatem rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego odbywał się w czasie jubileuszowych 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (EXPO Kraków 27-30.10.2022).

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!

Podręcznik jest jednocześnie pierwszą publikacją z serii AdaM Uczy - Adam Mickiewicz University Textbooks (Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), która ma promować poznańską szkołę glottodydaktyki polonistycznej i slawistycznej.